Зияткерлік мектеп оқушысы Плющ лигасына кіретін университетке оқуға түсті

Алматы қаласындағы физика-математика бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебінің 12-ші сынып оқушысы Ардана Изимова Плющ лигасына кіретін университетке оқуға түсті. Ол University of Pensilvania (Philadelphia, PA, USA), сондай-ақ Fordham University (New York, USA), Underwood International College of Yonsei University (Seoul, South Korea) сынды әлемдік жоғары оқу орындарынан шақырту алып отыр.

Ардана астрофизика саласында жобалық жұмыспен айналысқан, Алматының екі IT компаниясында арнайы тағылымдамадан өткен. Сондай-ақ, түлек мектептегі MUN клубының негізін қалаушылардың бірі, биылғы БҰҰ Моделі конференциясының бастамашысы, оқушылардың өзіндік басқармасының мүшесі, мектептегі көптеген іс-шараларды ұйымдастырушы. Бұдан бөлек, Ардана корей тілін екі жыл бойы (6 академиялық деңгейдің 5-шісі) оқып, Волонтерлар лигасында, Recycle Birge және Twenty-thirty коммерциялық емес халықаралық ұйымында волонтерлікпен айналысқан.

You may also like...