Конкурсный отбор на 2018-2019 уч.год

Автономная организация образования «Назарбаев Интеллектуальные школы» с целью формирования ученического контингента на 2018-2019 учебный год объявляет конкурс по присуждению образовательного гранта Первого Президента Республики Казахстан – Лидера Нации «Өркен» для обучения учащихся в 7 классах Назарбаев Интеллектуальных школ физико-математического направления в городах Актобе, Алматы, Астана, Кокшетау, Костанай, Семей, Талдыкорган, Тараз, Уральск, Шымкент и химико-биологического направления в городах Актау, Алматы, Атырау, Караганда, Кызылорда, Павлодар, Петропавловск, Усть-Каменогорск, Шымкент, Назарбаев Интеллектуальной школе города Астаны.

Прием документов претендентов в НИШ ФМН г.Алматы   производится с 27 ноября 2017 года по 20 января 2018 года по следующему адресу:

г. Алматы (школа физико-математического направления), ул. Жамакаева 145, уг. Нурлыбаева, тел. 8(727) 3310104.

Тесты проводятся 3-4 марта 2018 года. Полная информация на веб-сайте www.nis.edu.kz в разделе «Претендентам».

«Назарбаев Зияткерлік мектептері» дербес білім беру ұйымы 2018-2019 оқу жылына оқушылар контингентін қалыптастыру мақсатында Ақтөбе, Алматы, Астана, Көкшетау, Қостанай, Семей, Талдықорған, Тараз, Орал, Шымкент ққ. физика-математикалық бағыттағы және Ақтау, Алматы, Атырау, Қарағанды, Қызылорда, Павлодар, Петропавл, Өскемен, Шымкент ққ. химия-биологиялық бағыттағы Назарбаев Зияткерлік мектептерінің және Астана қ. Назарбаев Зияткерлік мектебінің 7 сыныптарында білім алу үшін Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президенті – Елбасының «Өркен» білім беру грантын тағайындау жөнінде конкурс жариялайды.

Құжаттарды қабылдау 2017 жылғы 27 қараша мен 2018 жылғы   20 қаңтар аралығында келесі мекен-жайлар бойынша жүргізіледі:

• Алматы қ. (физика-математикалық бағыттағы), Жамақаева к., 145, Нұрлыбаева к. қиылысы, тел. 8(727) 331-01-04

Тестілеу 2018 жылғы 3-4 наурыз күндері өтеді. Толық ақпаратты www.nis.edu.kz веб-сайтының «Үміткерлерге» бөлімінен алуға болады.