Командадағы көшбасшысы, мектеп көшбасшысы, өмірдегі көшбасшы

2021 жылдың 9-10 желтоқсанында Алматы химия – биология бағытындағы NIS базасында “Менің жауапкершілігім – біздің болашағымыз” атты көшбасшылар форумы өтті.

Мектептің өзін-өзі басқару президенттерін, форум делегаттарын “Назарбаев Зияткерлік мектептері” ДББҰ Басқарма төрағасының орынбасары Ольга Можаева құттықтады:

– Екі күн ішінде сіз мектептің өзін-өзі басқару тәжірибесімен бөлісесіз және белгілі бір қызмет салаларында прогресті қалай жылжыту туралы сөйлесесіз, сіз жаңа сәлемдемелер мен жаңа идеялар ала аласыз. Алматыда өткен форумда екі күн бойы достық пен шығармашылық атмосферасы орнайтынына сенімдімін.

Оңтүстік астананың химия-биология бағытындағы NIS шығармашылық тобы “Алматы достарын қарсы алады” мюзиклін ұсынды.

Психология докторы, SKILLFOLIO білім беру платформасының негізін қалаушы Виктория Шиманская Мәскеуден форумға қосылды, онда Зияткерлік мектептер ұзақ және сәтті жұмыс істейді. Спикер “Командадағы көшбасшы, мектептегі көшбасшы, өмірдегі көшбасшы” онлайн-семинарын өткізді, онда форумға қатысушылармен жеке және командалық тиімділікті дамыту бойынша практикалар мен дағдылармен бөлісті.

Пікірталас панельдерінде көшбасшылар “NIS оқушыларының патриоттық, зияткерлік, физикалық, көп мәдениетті дамуындағы студенттік өзін-өзі басқарудың рөлі қандай?». Әр Зияткерлік мектептің көшбасшысы әртүрлі бағыттар бойынша эксклюзивті жобаларды ұсынды.

Форумның бірінші күні George Washington University шақырылған профессоры Данияр Қосназаровпен “KPMG Central Asia” компаниясы көшбасшыларының бірімен кездесумен жалғасты.

Одан әрі мектептің өзін-өзі басқару көшбасшылары Алматының басты көрікті жерлерімен танысты.

Кешке NIS көшбасшылары спорттық және ойын-сауық тимбилдингіне қатысты.

You may also like...