Бағдарламалау бойынша эксперттер қатыстырылған жазғы мектеп курсы

Курс өтетін орынАлматы қаласындағы физика-математика бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебі
Курс өткізілетін кезең: 18 – 29 маусым 2018 жыл
Курс саны: 1
Курс құны:
69 000 теңге (жатын орынсыз, 3 реттік тамақтанумен)
159 000 теңге (жатын орынмен, 5 реттік тамақтанумен)
Қазіргі кезде бағдарламалау жай техникалық дағды ретінде ғана қабылданбайды, ол үйренушілерге сандық әлеммен өзара байланыста болып, өздеріне сол ортаны қалыптастыруына мүмкіндік береді.
App Inventor — Массачусетс технологиялық институты әзірлеген android қосымшаларын визуалды өңдеуге арналған орта
Курс бағдарламасы бойынша видеодәрістерді көру және оқытушымен жобаларды біріге талдау қарастырылған. Видеодәрістердің болуы үй тапсырмаларын орындауды жеңілдетеді және алынған білімдерді бекітуге көмектеседі.
Курсқа қатысу үшін қолданушы бағдарламалау жайында хабардар болса болды және бұл қатысушыға 10 жастан бастап смартфондар мен планшеттерге арналған функционалды қосымшаларды жасауына мүмкіндік береді. Курс соңында әр оқушы Android-қа арналған 7 мобильді қосымша жасап, бағдарламалаудың негізгі идеяларын біліп шығады, өз мобильді қосымшасын Google Play-ге орналастырады.

You may also like...